Eko PET

Eko PET

Aplūko kartē

Aplūko kartē

SIA „Eko PET” ir Baltijā vienīgā augstas kvalitātes PET granulu ražotne. Tā atrodas Jelgavā, Jelgavas biznesa parkā.

Jaunās „Eko PET” ražotnes izveidē ir investēti 5,26 miljoni eiro, piesaistot arī Eiropas Savienības līdzfinansējumu. „Eko PET” ražotne ir tehniski sarežģītākā un modernākā plastmasas atkritumu pārstrādes rūpnīca Baltijā. 

„Eko PET” granulu ražotnes jauda ir apmēram 7,3 tūkstoši tonnu granulu gadā, tādējādi kļūstot arī par lielāko šāda veida ražotni visās Baltijas valstīs.

Uzņēmums ražo tīru, otrreizējo plastmasu jeb PET granulas ar augstu pievienoto vērtību no karsti mazgātām PET pārslām. PET pārslas tiek iegūtas, pārstrādājot izlietoto, Latvijā un citās Eiropas valstīs savākto PET iepakojumu. Savukārt PET granulas ir otrreizējs un alternatīvs izejmateriāls pārtikas produktu iepakojuma ražošanai, kas iegūts no naftas produktiem. No otrreizējām PET granulām iespējams ražot pārtikas iepakojumu, piemēram, jaunas PET pudeles, plēvi, spiegošanas lentas, PET loksnes.

 „Eko PET” rūpnīcā ir uzstādītas Austrijas vadošā tehnoloģiju nozares uzņēmuma „Starlinger Group” PET plastmasas pārstrādes iekārtas.

Uzņēmuma „Eko PET” galvenais sadarbības partneris un PET pārslu piegādātājs ir „Eco Baltia grupas” PET pārstrādes uzņēmums AS „PET Baltija”. 

„Eko PET” ir sertificējis rūpnīcas ražošanas procesu atbilstoši FDA (Food and Drug Association) un Eiropas ILSI spefikācijām.  Norisinās arī sagatavošanās darbi, lai ieviestu kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši ISO:9001, ISO:14001 un ISO:18001 standartiem.

SIA „Eko PET” ietilpst „Eco Baltia grupā”, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. 

Pēc EFSA (European Food System Authority)  atzinuma, "Eko PET" ražošanas process pilnībā atbilst visiem kvalitātes kritērijiem, lai granulas varētu tikt izmantotas pārtikas iepakojumu ražošanā, kā arī paredzēti tiešai saksarsmei ar pārtikas produktiem.

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv